Sen ma ogromne znaczenie dla kondycji organizmu, naszego samopoczucia i przede wszystkim tego, w jakiej formie będzie funkcjonować w ciągu kolejnego dnia. Kto z nas przykłada wagę do higieny snu? Prawdopodobnie będzie to niewielka grupa, a zagadnienie jest bardzo istotnym z punktu widzenia efektywnego wypoczynku. Zadbaj więc o każdy szczegół, a przede wszystkim o to, co założysz na siebie przed położeniem się do łóżka. Naszym zdaniem najlepszym wyborem będzie piżama bawełniana. Dlaczego? Odpowiadamy!

Read More →

 

Gorsety i body szturmem podbijają kobiece garderoby. To forma bielizny, po którą panie sięgają coraz chętniej i trudno temu się dziwić. Projektanci i producenci starają się, by kolejne modele pojawiające się na rynku były nie tylko komfortowe w noszeniu, ale też estetyczne i zmysłowe. Zwłaszcza gdy kobieta chce nie tylko wyglądać zmysłowo, ale też czuć się seksownie wiedząc, że pod ubraniem ma seksowną bieliznę. Poznaj nasze propozycje.

Read More →

 

Lato i upalne dni to czas, gdy zakładamy na siebie lekkie, przewiewne ubrania. Stawiamy na naturalne materiały i kroje, które nie będą uwierały, powodując dyskomfort i otarcia spoconej skóry. Duże znaczenie ma w tym czasie dobór odpowiedniej bielizny. To od niej bowiem zaczyna się dobre samopoczucie.

Read More →