Panie posiadające figurę klepsydry mogą pochwalić się idealną, kobiecą figurą. Co za tym idzie, niemal każdy fason będzie dla nich odpowiedni, w zależności od indywidualnych preferencji. Warto jednak zastanowić się, jaka bielizna będzie najlepszym rozwiązaniem przy takiej sylwetce. Na początku jednak należy podkreślić, jakie są główne cechy klepsydry. Ta specyficzna sylwetka charakteryzuje się obfitym biustem oraz krągłymi biodrami, przy wyraźnie zarysowanej talii. Dobrana bielizna musi być zatem stabilna, aby przede wszystkim podtrzymywać piersi, zapewniając odpowiedni zarys bioder.

Read More →

Panterkowa bielizna Axami, model Provocateur

Zwierzęce motywy są dosyć popularne w damskiej garderobie. Cętki lamparta, paski zebry czy tygrysa mogą być wspaniałym sposobem na urozmaicenie stylizacji. Nic dziwnego, że ten motyw jest wykorzystywany także w bieliźnie, a obecnie panie mogą skorzystać z wielu kuszących propozycji. Zwierzęce wzory doskonale sprawdzą się zarówno na biustonoszach czy figach, jak i strojach kąpielowych. Jest to propozycja dla każdej pani, która chce poczuć się atrakcyjnie.

Read More →

Cellulit jest źródłem kompleksów wielu kobiet, które czują się nieatrakcyjnie. Często jest to główna blokada, przez którą panie rezygnują z plażowania czy z krótszych spódniczek. Tymczasem walka z cellulitem może być bardzo skuteczna, jeśli tylko będziemy pamiętać o przestrzeganiu podstawowych założeń.

Read More →

profilaktyka

W trosce o własne zdrowie, warto postawić na profilaktykę! Co jakiś czas organizowane są akcje charytatywne dedykowane kobietom, uświadamiając im, jak można zapobiec nowotworom piersi i kto znajduje się w grupie ryzyka. Warto w nich uczestniczyć, jednocześnie wspierając fundacje pomagające osobom chorym na raka. Często w ramach tego typu akcji można uczestniczyć w warsztatach lub spotkać się ze znanymi osobami. Co jakiś czas wydawane są limitowane kalendarze z popularnymi aktorkami, które zdecydowały się wesprzeć inicjatywę. Zyski ze sprzedaży są przeznaczone dla fundacji wspierających walkę z nowotworami.

Read More →

Święta Bożego Narodzenia to chyba najbardziej radosny czas w całym roku. Dzieci z utęsknieniem czekają na choinkę, przybycie Świętego Mikołaja i czas odpoczynku od szkolnych obowiązków. Ale i dorośli bardzo cieszą się ze świąt – i to wcale nie tylko z powodu kilku wolnych dni od pracy. Dla pań jest to okres bardzo szczególny – chwila relaksu, odrobina nostalgii i miłe spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, to czas gdy każda pani musi wyglądać i czuć się doskonale. Wigilijne kreacje i stylizacje to nieodłączny element Bożego Narodzenia. Jednak co z bielizną? Przecież to właśnie od niej też zależy doskonałe samopoczucie każdej pani domu.

Read More →