Zawód stylistki nikogo nie dziwi – wiele pań i panów potrzebuje profesjonalnego spojrzenia zawodowca by w pełni ocenić czy jego gust oraz styl pasują do sylwetki, sposobu bycia oraz panujących trendów. Jest to istotne w kontekście własnej samooceny i postrzegania. Jednak zawód brafitterki wciąż jeszcze budzi pewne kontrowersje. Wiele pań uważa za zbędne to by ich biustem zajmowała się specjalistka. Część z nich uważa, że sama jest w stanie dobrać sobie odpowiednią bieliznę, a część nieco wstydzi się pokazywania w samej bieliźnie obcej osobie. Czy warto skorzystać z usług brafitterki?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto! A jeżeli ktoś nie jest przekonany, warto dokonać rozpoznania w sieci i poczytać o tym jak wiele dobrego dla biustów zrobiły profesjonalne specjalistki od doboru biustonoszy. Panie nie przyznają się do tego zbyt często, ale fakty mówią same za siebie – ogromna liczba dorosłych kobiet nie wie nawet jaki właściwie nosi rozmiar biustonosza! W czasie wizyty u specjalistki często są bardzo zdziwione rozmiarami bielizny jakie proponuje im brafitterka. Dobre dopasowanie obwodu pod biustem w połączeniu z odpowiednim rozmiarem miseczki ma kluczowe znaczenie dla wyglądu piersi oraz wygody noszenia biustonosza. Do specjalistki powinny w szczególności udać się te panie, które uważają, że nie ma wygodnych staników – najczęstszym powodem takiego domniemania nie jest wcale brak profesjonalizmu u producentów, ale najzwyklejsze w świecie niewłaściwe dopasowanie rozmiaru.

Drugą sprawą o jaką zadba profesjonalna brafitterka jest też kwestia estetyczna – to jej sprawne oko jest w stanie określić jaki typ biustonosza będzie najodpowiedniejszy i jaki sposób modelowania wyciągnie z biustu maksimum urody i powabu. Duża część naszego kobiecego społeczeństwa nie ma nawet pojęcia jak szeroka gama różnych modeli i technik modelowania jest obecnie dostępnych na rynku.

Producenci wiedzą o tym, że modelowanie to podstawa – produkują biustonosze z jednej linii stylistycznej w różnych odmianach – dlatego w sprzedaży znajdziemy podobnie wyglądające staniki push-up, usztywniane lub półusztywniane. Skoro wyglądają tak samo, to jak je odróżnić? Kluczem do rozwiązania zagadki jest właśnie sposób modelowania, który najlepiej oceni specjalistka.
Dodatkowo dzięki skorzystaniu z usług brafitterki wiele można dowiedzieć się o najmodniejszych trendach i nauczyć czegoś o prawidłowym oraz zdrowym noszeniu biustonosza. Piersi to delikatna i bardzo cenna część kobiecego ciała – nie warto narażać je na ciągłe otarcia, skutkujące brakiem komfortu. Jedna wizyta może zmienić całą resztę kobiecego życia w sposób namacalny oraz bardzo pouczający. Wiele pań cierpi na syndrom, objawiający się tym, że na każdą nową propozycję reagują niechętnie.

VB-221

Jeden kolor, fason i często nieprawidłowy rozmiar, to tylko niektóre z błędów. Profesjonalnie dopasowane biustonosze mogą zdziałać cuda – nie tylko wpłynie to na nasze zdrowie, ale i komfort. Bo która z nas, drogie Panie, nie marzy o wygodzie i pięknie wyglądającym biuście?

Dodaj komentarz

Post Navigation