Karnawał to czas szalonych zabaw. Jeśli chcesz zostać królową balu, powinnaś zadbać o idealną bieliznę, która podkreśli Twoje atuty, a także da ci poczucie piękna. Jak wybrać bielizną odpowiednią na karnawał? Zainspiruj się propozycjami od misterna.pl!

Gorsety i body — odważne propozycje na nadchodzący sezon

Koronkowe body w ostatnich sezonach przestało spełniać rolę bielizny noszonej jedynie pod ubraniami. Coraz częściej jest ono solowym elementem, zestawionym ze spodniami czy spódniczką. Na taki strój możemy narzucić ramoneskę lub marynarkę tak, aby nie odsłaniać zbyt dużo ciała, a jednocześnie podkreślić atuty naszej sylwetki. Taka propozycja to prawdziwy hit na nadchodzący sezon zabaw karnawałowych.

Wśród propozycji dostępnych na stronie misterna.pl możemy znaleźć body z podwiązkami, które świetnie podkreśli każdą stylizację, a dodatkowo będzie pięknie prezentowało się również solo — po zakończonej imprezie.

Z kolei zmysłowe koronki i głębokie wycięcia na dekolcie w body Estiqua pozwolą nam poczuć się seksownie i odważnie podczas każdej karnawałowej imprezy!

Dodaj komentarz

Post Navigation