W dzisiejszych czasach biustonosze coraz częściej zachwycają dodatkowymi właściwościami, dzięki którym każda kobieta może zapewnić sobie wymarzony kształt biustu. Producenci bielizny starają się wyjść naprzeciw potrzebom pań o różnych typach figury. Warto zwrócić uwagę na modele z bocznym panelem zbierającym, dedykowane piersiom ze skłonnością do rozchodzenia się na boki. Dzięki nim można zadbać o ponętną linię biustu i zapewnić mu atrakcyjny wygląd w każdej stylizacji.


Stanik z bocznym panelem zbierającym – cechy charakterystyczne
Znakiem rozpoznawczym biustonoszy z panelem zbierającym, znanych także pod nazwą side support, jest specyficzna forma miseczek. Po ich bokach umieszczono dodatkowe wypełnienie, zlokalizowane od strony ramienia. Dzięki niemu biust zostaje skutecznie zebrany, niezależnie od specyfiki kobiecej sylwetki. Staniki side support są strzałem w dziesiątkę dla pań posiadających piersi wyraźnie rozchodzące się na boki. Należy podkreślić, że aktualnie występują one w różnych fasonach. Zazwyczaj jest to bielizna typu full-cup, idealna dla kobiet o dużym biuście, jak i bielizna o kroju balkonetki. Co za tym idzie, z łatwością można znaleźć krój jak najlepiej dostosowany do konkretnego dekoltu oraz kształtu piersi.

Biustonosze z bocznym panelem zbierającym – jakie gwarantują efekty?
Staniki side support cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród kobiet posiadających większy biust. W przypadku pełnych piersi tendencja do rozchodzenia się na boki staje się bardziej widoczna. Biustonosze z bocznym panelem zbierającym znakomicie podtrzymują ciężar biustu, także dzięki wytrzymałym fiszbinom. Boczne wypełnienie miseczek sprawia, że piersi automatycznie zostają skierowane ku przodowi i zaprezentowane z najatrakcyjniejszej strony. Tego typu bielizna jest niezastąpiona w przypadku wydekoltowanych kreacji, ponieważ znakomicie modeluje biust i jednocześnie optycznie go powiększa.


Staniki side support – różnorodność wzorów
Biustonosze side support są dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach, dzięki czemu każda pani może znaleźć bieliznę idealnie dostosowaną do pozostałych elementów stylizacji. Najbardziej uniwersalne są jednokolorowe, gładkie staniki o kroju balkonetki lub typu full-cup. Amatorki wzorzystej bielizny także znajdą coś dla siebie, czego dowodem są biustonosze wyróżniajace się florystycznym designem. W rzeczywistości bielizna z bocznym panelem zbierającym jest oferowana w rozmaitych wzorach i fasonach, dlatego każda pani bez problemów kupi dla siebie idealnie dopasowany biustonosz, z uwzględnieniem rozmiaru piersi i oczekiwanych efektów.

Staniki side support pomagają walczyć z kompleksami kobiet, które nie są zadowolone z naturalnego kształtu swoich piersi. Z ich pomocą można naprawdę efektownie zebrać biust, niezależnie od jego rozmiaru. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu są one również doskonałą propozycją pod kątem wymodelowania piersi. Warto podkreślić, że efekt jest zależny od wyboru odpowiedniego fasonu i prawidłowego dopasowania go do wielkości biustu.

Dodaj komentarz

Post Navigation