Wiele gwiazd i celebrytów, poza bywaniem na ściankach i zarabianiem pieniędzy poprzez mniej lub bardziej ambitne działania artystyczne, inwestuje w rozwój własnych biznesów. Trudno się temu dziwić. Uroda i blask z pewnością kiedyś przeminą, a zgromadzona fortuna bez odpowiednich środków zaradczych w końcu kiedyś się skończy. Aby zapewnić sobie nowe źródło gotówki wiele sław inwestuje pieniądze w branżę odzieżową, tworząc swoje kolekcje ubrań, dodatków – w tym także bielizny.

Czy wiesz, że znany piłkarz Cristiano Ronaldo w 2015 roku wypuścił już kolejną kolekcję bielizny, sygnowaną swoim nazwiskiem? Cristiano nie tylko zaprojektował całą linię, wziął również udział w spocie reklamowym, promującym kolekcję. Intrygująca reklama przyciągnęła przed ekrany nie tylko fanów Portugalczyka, ale również rzesze kobiet, podziwiających jego zadbane, wysportowane ciało. W kolekcji znajdziemy zarówno ekskluzywne i luksusowe, jak i klasyczne, dostępne dla każdego mężczyzny modele bielizny.

Na szczególną uwagę zasługuje również niezwykle zmysłowa kolekcja bielizny damskiej, stworzona przez aktorkę i tancerkę Ditę Von Teese. Kolekcja Dity, która sama pozuje do zdjęć w bieliźnie własnego pomysłu jest niezwykle seksowna, kobieca i pełna drapieżności. Gwiazda przyznaje, że podczas tworzenia inspirowała się burleską i stylem vintage, do których notabene chętnie się przyznaje w swoich codziennych stylizacjach.

Piękne biustonosze, eksponujące ponętne piersi, koronkowe figi i pończochy to tylko niektóre propozycje pięknej aktorki. Najwyższej jakości materiały i kobiece fasony podkreślą piękną każdej Pani bez względu na typ figury.

Dodaj komentarz

Post Navigation