Wakacje to czas relaksu i dłuższych wyjazdów, podczas których należy pamiętać o higienie intymnej. Dzięki prostym zasadom można zapewnić sobie poczucie komfortu, niezależnie od warunków, w jakich musimy nocować. Intymny niezbędnik wakacyjny powinna wziąć sobie do serca każda wczasowiczka.

Bielizna na wakacje – o czym należy pamiętać?

Wybierając się na wakacje, zawsze warto spakować więcej par majtek. Ważne jest, aby bielizna była uszyta na bazie naturalnych tkanin, które podczas upałów zapewnią optymalną cyrkulację powietrza. Wakacyjna bielizna to także strój do kąpieli – nawet jeśli nie wybieramy się nad morze, okaże się on niezbędny podczas wizyty na basenie.

Higiena intymna podczas wakacji

W trosce o zachowanie odpowiedniej higieny intymnej należy zabrać ze sobą praktyczne produkty kosmetyczne. Doskonałym wyborem są chusteczki do higieny intymnej, które sprawdzą się na przykład w przypadku nocowania pod gołym niebem. Nie da się ukryć, że chusteczki do higieny intymnej okażą się prawdziwym wybawieniem, gdy nie będziemy mieć dostępu do bieżącej wody. Nie można również zapominać o podpaskach i wkładkach higienicznych, nawet jeśli jesteśmy przekonane, że bez problemu znajdziemy tego typu produkty w miejscu naszego wypoczynku. Intymny niezbędnik wakacyjny powinien uwzględniać także stosowane przez nas płyny do higieny.

Dodaj komentarz

Post Navigation