Jeśli w odpowiedni sposób nie dobierzesz bielizny pod jasną sukienkę, będzie ona widoczna pod Twoją kreacją. Sprawdź, jaki kolor biustonosza i majtek okaże się najlepszym wyborem!

Biała bielizna pod jasną sukienkę – kiedy pasuje?

Twoja sukienka jest utrzymana w bieli? W takim przypadku śmiało możesz zdecydować się na stanik i majtki w tym samym kolorze. Pamiętaj jednak, aby tonacja bielizny była zbliżona do odcienia kreacji – w przeciwnym wypadku będzie prześwitywać przez materiał.

Cielista bielizna pod sukienkę – czy to dobry wybór?

Pod jasnymi sukienkami bardzo dobrze sprawdza się bielizna w kolorze cielistym. Musisz jednak pamiętać, aby tonacja bielizny nie była za ciemna – najlepiej postawić na odcień zbliżony do naturalnego koloru skóry. Taka bielizna świetnie sprawdzi się zarówno pod białą sukienką, jak i pod kreacjami w cytrynowym, kremowym lub jasnobeżowym kolorze.

Postaw na bieliznę bez zdobień

Bielizna pod jasną sukienkę nie powinna być wzorzysta – deseń w ciemniejszym kolorze może prześwitywać przez materiał. Najlepiej zatem sięgnąć po jednokolorowe majtki i biustonosz.

Pod jasną sukienkę pasuje przede wszystkim biała lub cielista bielizna. Szeroki wybór biustonoszy i majtek w tych kolorach znajdziesz w naszym sklepie – zapraszamy!

Dodaj komentarz

Post Navigation