Rok 2017 znów należy do Julii Roberts! Aktorka już po raz piąty została uznana najpiękniejszą kobietą magazynu People. I chociaż dla wielu osób wybór był sporym zaskoczeniem, nie sposób odmówić Julii urody.

Julia Roberts – ulubiona aktorka Hollywood

Julia Roberts rozpoczęła karierę pod koniec lat osiemdziesiątych, ale dopiero kultowa rola w Pretty Woman zapewniła jej rozpoznawalność i sławę na całym świecie. Zagrała w wielu popularnych produkcjach, takich jak Raport Pelikana, Stalowe magnolie, Uciekająca panna młoda, Notting Hill czy Ocean’s Eleven.

Ulubiona aktorka Hollywood ma na koncie Oscara za tytułową rolę w Erin Brockovich. Julia Roberts wciąż jest aktywna zawodowo, a jedną z nowszych produkcji z jej udziałem jest Dzień Matki.

Julia Roberts ponownie najpiękniejsza!

Charakterystyczna uroda aktorki po raz pierwszy została doceniona przez magazyn People w 1991 roku. Tytuł najpiękniejszej otrzymała również w 2000, w 2005, w 2010 i ostatnio – w 2017 roku.

Znakiem rozpoznawczym Julii jest przede wszystkim szeroki uśmiech oraz piwne oczy, dzięki którym jej uroda nigdy nie przeminie.

Dodaj komentarz

Post Navigation