Rok 2017 znów należy do Julii Roberts! Aktorka już po raz piąty została uznana najpiękniejszą kobietą magazynu People. I chociaż dla wielu osób wybór był sporym zaskoczeniem, nie sposób odmówić Julii urody.

Julia Roberts – ulubiona aktorka Hollywood

Julia Roberts rozpoczęła karierę pod koniec lat osiemdziesiątych, ale dopiero kultowa rola w Pretty Woman zapewniła jej rozpoznawalność i sławę na całym świecie. Zagrała w wielu popularnych produkcjach, takich jak Raport Pelikana, Stalowe magnolie, Uciekająca panna młoda, Notting Hill czy Ocean’s Eleven.

Ulubiona aktorka Hollywood ma na koncie Oscara za tytułową rolę w Erin Brockovich. Julia Roberts wciąż jest aktywna zawodowo, a jedną z nowszych produkcji z jej udziałem jest Dzień Matki.

Julia Roberts ponownie najpiękniejsza!

Charakterystyczna uroda aktorki po raz pierwszy została doceniona przez magazyn People w 1991 roku. Tytuł najpiękniejszej otrzymała również w 2000, w 2005, w 2010 i ostatnio – w 2017 roku.

Znakiem rozpoznawczym Julii jest przede wszystkim szeroki uśmiech oraz piwne oczy, dzięki którym jej uroda nigdy nie przeminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post Navigation