Rynek biustonoszy jest na tyle bogaty, by zgubić się w nim, szukając idealnego modelu dla siebie. Od stanika oczekujemy bowiem podkreślenia kobiecych kształtów, ukrycia niedoskonałości, optycznego poprawienia sylwetki i przede wszystkim komfortu noszenia. Kto powinien zdecydować się na biustonosz półusztywniany?

Półusztywniony stanik – Dla kogo?

Półusztywniane biustonosze w świecie mody bieliźnianej określane są kategorią semi-soft. Tego typu staniki tworzone są przede wszystkim z myślą o potrzebach i oczekiwaniach kobiet z dużym biustem. Ich piersi wymagają dobrego unieruchomienia i stabilizacji, a biustonosz półusztywniony doskonale radzi sobie z tym zadaniem.

Stanik półusztywniony charakteryzuje się miękką górną częścią miseczki i sztywnym jej dołem. To właśnie taka konstrukcja biustonosza w połączeniu z bocznymi i dolnymi fiszbinami daje gwarancję solidnego podparcia dużym piersiom. Jednocześnie dzięki dobrze przylegającym do ciała materiałom tego typu modele są wygodne w noszeniu, a dobrze skrojony fason doskonale modeluje biust i podkreśla atuty kobiecej sylwetki.

Dodaj komentarz

Post Navigation