W każdym związku kłótnie bywają bardzo emocjonujące. Warto przekształcić negatywne emocje w przyjemne doznania i przekonać się, jak może smakować seks na zgodę. Wiele par uważa, że fizyczne zbliżenie jest najlepszym zwieńczeniem burzliwej kłótni.

Seks po kłótni – czemu warto się skusić?

Ostra wymiana zdań działa bartni staje się o wiele intensywniejszy i bardziej namiętny, a dodatkowym bodźcem jest spontaniczność. To świetny sposób na rozładowanie napięcia i scementowanie bliskości z partnerem. Nic dziwnego, że niektóre pary w ramach gry wstępnej prowokują burzliwą wymianę zdań, aby seks na zgodę stał się jeszcze bardziej pasjonujący.

Seks na zgodę – o czym warto pamiętać?

Oczywiście samo zbliżenie fizyczne zazwyczaj nie jest satysfakcjonującym rozwiązaniem dla istoty kłótni. Ważne jest, aby po seksie szczerze porozmawiać z partnerem. Gdy emocje już opadną, o wiele łatwiej będzie osiągnąć kompromis.

2 Thoughts on “Seks na zgodę – tak czy nie?

  1. Zgadzam się z artykułem w 100%. Kłótnia nie bierze się z przypadku i zawsze po seksie warto wyjaśnić kilka spraw na spokojnie, aby w przyszłości uniknąć problemów. Sam seks pozwala w wyśmienity sposób rozładować emocje.

  2. Intinito on 2 kwietnia 2020 at 09:17 said:

    Również się zgadzam z tezami zawartymi w artykule. Uważam, że seks pozwala rozładować negatywne emocje, które towarzyszą kłótni w związku. Z drugiej strony lepiej unikać tej metody, jako jedynego sposobu na pogodzenie się – czasem po prostu lepiej szczerze porozmawiać o tym co nas boli itp.

Dodaj komentarz

Post Navigation