Biustonosz bardotka jest jednym z najpopularniejszych fasonów w biustonoszach. Świetnie eksponuje piersi i pomaga uzyskać atrakcyjny dekolt. Wiele pań uważa, że jest to biustonosz uniwersalny, ponieważ sprawdza się przy małym i przy dużym biuście. Pomimo tego bardotka nie dla każdych piersi jest dobrym wyborem.

Bardotka – do jakich piersi nie pasuje?

Ten charakterystyczny rodzaj stanika jest dedykowany wyłącznie jędrnym piersiom. Niestety, biust pozbawiony sprężystości, niezależnie od jego wielkości, nie prezentuje się dobrze w bardotce. Zbyt miękkie piersi nie są podatne na odpowiednie ułożenie w miseczkach, nawet w przypadku staników z większym wypełnieniem. Biustonosz bardotka ma za zadanie wyeksponować górną część piersi, a przy biuście w nieco gorszej kondycji efekt ten poskutkuje zaakcentowaniem jego mankamentów.

Biustonosz typu bardotka jest doskonałym wyborem do wydekoltowanych kreacji – unosi piersi i nadaje im kuszący, okrągły kształt. Warto jednak pamiętać, że biust pozbawiony jędrności nie prezentuje się w nim atrakcyjnie, dlatego nie powinien przyciągać wzroku w wyciętych bluzkach i sukienkach.

Dodaj komentarz

Post Navigation