16450-62476Bielizna jest czymś, co wydaje się być zarezerwowane dla ludzi, dlatego jej użycie w innych kontekstach zawsze budzi zaciekawienie, a często wywołuje również uśmiech. Większość z nas widziała filmiki, w których właściciele psów czy kotów ubierali je np. w miniaturowe majteczki. Ostatnio zaś pojawiły się oryginalne propozycje produktów zapakowanych właśnie w bieliznę. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm z nich.

Smartfon w stringach

Bielizna zaczęła być traktowana przez designerów jako ciekawy element dekoracyjny i stylizacyjny. Ostatnio jeden z producentów akcesoriów do smartfonów przygotował bardzo ciekawą ozdobę – niewielkie stringi, w które możemy „ubrać” nasz telefon. Bielizna pełni tu jedynie funkcję ozdobną, nie powinniśmy więc traktować jej jako etui. Trzeba jednak przyznać, że taka ozdoba telefonu jest dość oryginalna i potrafi zaskoczyć. Tym bardziej, że przygotowano kilka różnych wzorów „bielizny na telefon”. 😉

600840_532985456736565_1558944848_n16450-62476

16450-62474-1

 

Źródło: Styl.Fm

Majtki dla brzoskwini

Bielizna znalazła też swoje zastosowanie jako sposób na kreatywne pakowanie produktów. W ostatnich miesiącach prawdziwą furorę zrobił chiński sposób na wykorzystanie miniaturowych damskich majteczek do opakowania… brzoskwiń!

Jeden z chińskich sprzedawców wpadł na pomysł, że brzoskwinie bardzo ciekawie mogą prezentować się w damskiej bieliźnie. Stworzył więc serię miniaturowych majteczek, w które opakował brzoskwinie. Wszystko zostało bardzo starannie przygotowane, dlatego też zestawy oryginalnie opakowanych brzoskwiń prezentują się ekskluzywnie.

sexy-butt-peaches-with-lingerie-china-9

Żródło: BoredPanda.com

Uwagę przykuwa przede wszystkim zróżnicowanie i misterne wykonanie miniaturowych fig, w które zapakowane zostały brzoskwinie. Każda para miniaturowych majteczek wydaje się unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Czy jednak brzoskwinie w damskiej bieliźnie prezentują się bardziej apetycznie? To już kwestia gustu. Nie każdemu spodoba się taki pomysł. Pojawiły się głosy krytyków, że takie opakowanie jest wulgarne i nieodpowiednie. Nie odstraszyło to jednak kupujących, podobnie zresztą jak bardzo wysoka cena. Za pudełko zawierające 9 brzoskwiń w bieliźnie trzeba było zapłacić równowartość 80 dolarów. Mimo tego wszystkie przygotowane zestawy błyskawicznie znalazły swoich nabywców, a kreatywnym podejściem do opakowań zainteresowały się media na całym świecie.

Potwierdza to obiegową opinię, że tak naprawdę nie płacimy za produkt, lecz za atrakcyjne opakowanie. W tym przypadku tym opakowaniem jest miniaturowa bielizna. 🙂

A jak Wam podobają się takie niecodzienne pomysły?

Dodaj komentarz

Post Navigation