Biustonosze bez fiszbin są świetnym rozwiązaniem dla nastolatek, kobiet w ciąży czy Amazonek. Wygodny bezfiszbinowy stanik powinien być wykonany na bazie tkanin o najwyższej jakości, zapewniających cyrkulację powietrza.

Biustonosze bez fiszbin dla karmiącej mamy

Bielizna pozbawiona drutów w miseczkach jest doskonałym wyborem dla każdej karmiącej kobiety. Warto zwrócić uwagę na tak zwane bezfiszbinowe biustonosze – karmniki, zaprojektowane z myślą o wygodzie mamy. Dzięki temu, że nie posiadają usztywnień, nie podrażniają wrażliwych piersi.

Biustonosz AVA AV-1158 to klasyczny model dla karmiących mam, o całkowicie miękkiej budowie.

Staniki bez fiszbin – kto powinien je nosić?

Bezfiszbinowe biustonosze są najlepszym rozwiązaniem dla dziewcząt, które szukają dla siebie pierwszego biustonosza.

Biustonosz Jarpol 022 jest przykładem tej bielizny, która będzie idealna do codziennego noszenia – wygodna i stylowa.

Ponadto bielizna bez fiszbin jest zalecana pacjentkom po mastektomii. Specjalistyczne biustonosze bez fiszbin zapewniają poczucie komfortu w pierwszych dniach po operacji. Warto podkreślić, że tego typu staniki sprawdzą się także podczas nocnego odpoczynku. Na rynku dostępne są również modele z kieszonkami na protezy.

Biustonosz Bonny K to model z gatunku „dla amazonek”. Wygodny, wykonany z najlepszych składników, wyposażony w praktyczne kieszonki przeznaczone na protezy.

Hitem wchodzą jednak na rynek także piękne wzory w modnym  wydaniu i bez fiszbin. Teraz także panie ceniące elegancję i dobry look będą mogły zakosztować wygody biustonoszy bez fiszbin.

Innowacyjny biustonosz Sophie od marki Konrad to prawdziwa rewelacja: piękny i modny wygląd, seksowny efekt push up oraz niezrównany komfort.

Dodaj komentarz

Post Navigation