Każda fashionistka powinna śledzić najnowsze kolekcje znanych projektantów bielizny, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami.Warto znać najpopularniejsze marki, które regularnie projektują dla kobiet nowe fasony biustonoszy, podkoszulek czy fig.

Calvin Klein – bielizna w sportowej odsłonie

Do grona najbardziej rozpoznawalnych projektantów bielizny należy zaliczyć Calvina Kleina. Kolekcje sygnowane tą marką to przede wszystkim sportowe biustonosze z charakterystycznym, elastycznym paskiem na dole, na którym widnienie markowy napis. W podobnej stylistyce są utrzymane figi oraz bokserki. Należy zaznaczyć, że Calvin Klein cieszy się popularnością wśród osób związanych z show-biznesem, które chętnie lansują modę na sportową bieliznę.

Christian Dior – bielizna dla amatorek elegancji

Panie preferujące biustonosze i figi w ekskluzywnej odsłonie koniecznie powinny zwrócić uwagę na kolekcje od Christiana Diora. W najnowszych projektach można natknąć się na zmysłowe przezroczystości, koronki i jedwabne wstawki. Christian Dior od wielu lat proponuje bieliznę w ultrakobiecej, uwodzicielskiej odsłonie, nie tylko w klasycznej czerni i bieli.

Dodaj komentarz

Post Navigation