Noszona pod ubraniem bielizna może sprawiać wrażenie elementu garderoby, któremu nie trzeba poświęcać zbyt wiele czasu. Takie myślenie jest błędem, za który możesz zapłacić nie tylko kiepskim wizerunkiem, ale też złym samopoczuciem, niską samooceną i brakiem pewności siebie.

Komfort i brak skrępowania

Dobrze dobrana bielizna to nie tylko biustonosz czy majtki pasujące rozmiarem do sylwetki. To modele, które z jednej strony podkreślą jej atuty, a z drugiej dadzą Ci poczucie komfortu noszenia. Dobrze dobrana bielizna nie powinna krępować Twoich ruchów, zmieniać swojego położenia na ciele i wżynać się w nie boleśnie. Czując się komfortowo w swoim ubraniu, łatwiej skupisz się na wykonywanych zadaniach, a podczas odpoczynku i miłego spędzania czasu poczujesz większą przyjemność i odprężenie.

Dopasuj bieliznę do ubrania

Pewności siebie doda Ci bielizna dobrze dobrana do stylizacji. Zwróć uwagę, by ramiączka i miseczki biustonosza nie wychylały się spod bluzki, a gumka majtek nie wychodziła poza linię paska spodni lub spódnicy. Jeśli zakładasz ubranie w jasnym kolorze, zrezygnuj z bielizny w ciemnych odcieniach.

Dodaj komentarz

Post Navigation