Pończochy zyskują na popularności – są zmysłowe i eleganckie, a latem stają się idealną alternatywą dla rajstop wszędzie tam, gdzie dress code nie pozwala pojawić się z gołymi nogami. To, jakiego charakteru nabierze Twoja stylizacja, w dużej mierze zależy od tego, jakim modelem pończoch zechcesz ją uzupełnić. Jak dobrać idealne, by zaprezentować się odpowiednio do sytuacji?

Gładkie w kolorze skóry – idealne pończochy do pracy

Do pracy w biurze, gdzie obowiązuje dress code, najlepszym wyborem będą pończochy bez wzorów, w kolorze zbliżonym do naturalnego odcienia skóry. Tak ubrane nogi zaprezentują się szykownie i bezpretensjonalnie, a cały wizerunek zyska na elegancji. To, czy zdecydujesz się na pończochy samonośne, czy też na model noszony wraz z pasem do pończoch, zależy już tylko i wyłącznie od Twoich preferencji. Grubość pończoch dostosuj do aktualnej pory roku.

Seksowny pasek, kusząca koronka – zmysłowe pończochy na wieczór

Romantyczna kolacja, zmysłowa randka lub wieczorne wyjście z przyjaciółmi pozwalają na więcej luzu, niż służbowy outfit. Wykorzystaj to i załóż pończochy z ponętnym paskiem wydłużającym optycznie nogę lub seksowną koronkę podkreślającą kobiecy styl całej kreacji.

Dodaj komentarz

Post Navigation