Bielizna wyszczuplająca to dyskretny sprzymierzeniec wielu pań w uzyskaniu perfekcyjnego wyglądu. Letni okres ślubów i wesel w pełni, wiele z nas więc zastanawia się nad dobraniem odpowiedniego rozmiaru majtek wyszczuplających, które pozwolą ukryć niepożądane fałdki i zaprezentować się olśniewająco w wybranej na tę okazję kreacji. Oto kilka podpowiedzi, jak dopasować je idealnie dla siebie.

Odpowiedni rozmiar majtek wyszczuplających

Rozpowszechniony pogląd o kupowaniu bielizny wyszczuplającej o rozmiar mniejszej niż noszona na co dzień jest mylny. Za mała bielizna będzie nie tylko niewygodna, ale też nadmiernie wyeksponuje niechciane fałdki. Wybierając majtki wyszczuplające kierujmy się więc rozmiarem noszonym na co dzień.

Zalety majtek wyszczuplających

Majtki wyszczuplające pozwalają zamaskować uda, pośladki czy wystający brzuch. Do najczęściej wybieranej bielizny tego rodzaju należą majtki z wysokim stanem i nogawkami, kompleksowo wyszczuplające sylwetkę. Klasyczne modele z wysokim stanem, zdobione koronkami i haftami nie tylko pozwalają poczuć się komfortowo, ale prezentują się także wyjątkowo seksownie. Jeżeli zależy nam natomiast na tym, aby bielizna nie odznaczała się pod ubraniem, wybierzmy korygujące majtki wykonane w technologii bezszwowej.

Dodaj komentarz

Post Navigation