Walentynki już niebawem i czas zastanowić się jak zaskoczyć swoją drugą połówkę w ten wyjątkowy dzień. Z pewnością kino i kolacja były w planach już nieraz i może nawet powoli zaczęły się Wam nudzić. Czas coś zmienić i nieco podgrzać atmosferę w związku. Możliwości jest naprawdę wiele, ale warto szczegółowo je dopracować i zadbać o każdy element, również o atrakcyjną bieliznę. Ma ona naprawdę wielką moc oraz może rozbudzić zmysły.

Wyjątkowa kąpiel we dwoje

Doskonałym pomysłem na niezapomnianą walentynkową randkę, a zarazem świetny relaks, jest wspólna kąpiel. Oczywiście niezbędna jest duża wanna i w tym przypadku problemem może być fakt, iż nie każdy taką posiada. Rozwiązaniem jest np. zaproszenie drugiej połówki na weekend do hotelu w atrakcyjnym miejscu. Wcześniej trzeba tylko upewnić się, czy nie zabraknie odpowiedniej wanny. Ponadto w niektórych centrach spa istnieje możliwość skorzystania np. z jacuzzi dla dwojga. Aby kąpiel była wyjątkowo udana, warto zadbać o olejki zapachowe, świece, płatki róż, pachnącą pianę i wszystko, co tylko wyobraźnia nam podpowie. Niezbędna jest również atrakcyjna bielizna. Doskonale sprawdzi się seksowny szlafroczek, chociażby satynowy czy koronkowy. Najlepiej żeby odsłaniał nieco więcej niż typowy porannik, a zarazem nie zdradzał wszystkiego.

Zmysłowy masaż

Jeśli zależy nam na tym, aby ten wyjątkowy wieczór spędzić w domu, świetnym rozwiązaniem będzie masaż. Najpierw my wykonamy go naszemu partnerowi/partnerce, a potem on/ona nam. Taki masaż relaksuje, odpręża, a jednocześnie rozpala zmysły i poprawia relacje w związku. To od nas zależy w jaki sposób będziemy go wykonywać i jak sprawy potoczą się dalej. Oczywiście warto pomyśleć o zbudowaniu odpowiedniego nastroju. Wskazane są pachnące świece, półmrok w pokoju. Ponadto świetnie sprawdzi się np. zapachowy balsam do ciała. Dla wielbicieli słodkości ciekawym pomysłem jest masaż z użyciem czekolady. Warto również zadbać o kuszącą bieliznę. Koronkowe body z pewnością będzie prezentować się bardzo zmysłowo i podkreśli atuty naszej figury. Za jego pomocą można sprytnie odwrócić uwagę od niedoskonałości i zaskoczyć partnera.

Kolacja walentynkowa, jakiej nigdy nie było!

Kolacja może wydawać się dość oklepanym pomysłem, ale jeśli przyrządzimy dla drugiej połówki posiłek pełen afrodyzjaków, z pewnością będzie to wyjątkowe przeżycie. Co najlepiej się sprawdza? Silnym afrodyzjakiem jest oryginalny kawior, a także słynne już owoce morza. Oczywiście nie każdy lubi taką kuchnię, ale może warto spróbować. Z tych bardziej uniwersalnych smakołyków doskonale sprawdza się: bazylia, imbir, truskawki, brzoskwinie. Koniecznie trzeba także zadbać o właściwą kompozycję. Sposób podania posiłku również jest niezwykle ważny. Skoro liczymy na to, że afrodyzjaki zadziałają, koniecznie trzeba zadbać o równie kuszącą bieliznę. Koronkowe, delikatnie prześwitujące komplety sprawdzą się doskonale. Dobrze jest założyć taką sukienkę, spod której nasza bielizna delikatnie będzie wystawać i pobudzi wyobraźnię partnera.


Dodaj komentarz

Post Navigation