Niemal każda kobieta uwielbia sukienki. Często decydujemy się na te, które odsłaniają nieco ciała. Królują m.in. sukienki z głębokim dekoltem. Niestety, problemem okazuje się ukrycie stanika. Wystające miseczki i widoczne ramiączka prezentują się nie najlepiej. Na szczęście istnieje kilka sposobów jak na to zaradzić.

Paski silikonowe

Jeśli głównym problemem są widoczne ramiączka, rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy zamienić je na silikonowe. Tego typu paski przykleją się do naszego ciała i z daleka nikt nawet nie zauważy, że je mamy. Poza tym o wiele lepiej prezentuje się przezroczyste ramiączko niż kolorowe. Można także zdecydować się na pasek na szyję zamiast dwóch na ramionach. Wybór zależy głównie od kroju naszej kreacji.

Biustonosz samonośny

Coraz większą popularnością cieszą się tzw. staniki samonośne. Składają się one praktycznie tylko z miseczek, które bez problemu przyklejają się do skóry. Naprawdę nie trzeba obawiać się, że spadną, o ile oczywiście dobrze je dopasujemy. Jeśli jednak ktoś boi się takiego rozwiązania, może zdecydować się na staniki zawiązywane pod biustem i na plecach. Działają one jak swego rodzaju opaska, na zasadzie bardotki.

Osłonki na brodawki

Jeśli nasza sukienka jest bardzo obcisła i mocno powycinana, może warto rozważyć całkowitą rezygnację z biustonosza. Wówczas idealnym rozwiązaniem są osłonki na brodawki. Dzięki nim pod materiałem nie będą odznaczały się ani miseczki stanika, ani nasze brodawki.

Dodaj komentarz

Post Navigation