Dla każdej kobiety bielizna jest bardzo ważnym elementem stroju. Powinna ona zarówno dobrze się prezentować, jak i zapewniać wygodę. Kiedy zbliża się lato, chętnie odświeżamy swoją garderobę i szukamy czegoś lekkiego, a zarazem kolorowego, wyróżniającego się. Warto zacząć od zakupu kolorowych fig.

Odważne kolory

Latem warto zrezygnować z klasycznych kolorów typu czerń i biel, a zamiast tego postawić na coś odważniejszego. Kolorowa bielizna może świetnie współgrać z wakacyjnymi stylizacjami. Żarówiaste różowe, zielone, turkusowe figi mogą dodać nam odwagi i poprawić nastrój.

Barwne koronki

Koronka zawsze jest w modzie, a bielizna z niej wykonana wzbudza szczególne emocje. Nie musi ona jednak zawsze być czerwona lub czarna. Postawmy na koronki w typowo pastelowych kolorach. Hitem mogą być koralowe, bordowe, a nawet kobaltowe figi.

Wzory

Latem doskonale sprawdzą się także wzorzyste figi. Hitem są geometryczne wzory, zawsze seksowna panterka, a także motywy roślinne. Odważniejsze panie mogą zdecydować się na coś bardziej nietuzinkowego, np. jakieś śmieszne wzorki.

Dodaj komentarz

Post Navigation