Elegancka i wygodna – bielizna męska może być niewidocznym, ale efektownym dodatkiem codziennych stylizacji. Panowie mają do wyboru obecnie zróżnicowane modele majtek męskich, które mogą dobrać stosownie do swoich upodobań.

Slipy – najpopularniejsze majtki dla panów

Najczęściej wybieraną bielizną męską od lat pozostają slipy. Wśród oferowanych modeli można znaleźć wygodne, bezszwowe majtki tego typu, które nie uciskają okolic intymnych. Sprawdzają się idealnie noszone do garniturów lub spodni letnich z cienkiego materiału.

Wielu zwolenników mają także slipy z przeszyciem pionowym lub poziomym tworzącym kształt kieszonki, co zwiększa dokładność przylegania bielizny.

Bokserki – komfort noszenia

W upalne letnie dni warto zadbać o przewiewną bieliznę, jaką są bokserki. Ten model męskich majtek również ceni wielu panów, ze względu na wyższy komfort, jaki zapewnia ich luźniejszy krój.

Do bokserek zalicza się jednak także bardziej obcisłą, opinającą ciało bieliznę przypominającą nieco slipy z dłuższymi nogawkami. Chętnie zakładane są przez panów na treningi sportowe.

Szorty – naprawdę uniwersalne

Dobierając majtki męskie, nie można zapomnieć o szortach, sprawdzających się zwłaszcza latem na plaży.

Wielu panów zakłada ten model bielizny również w trakcie pływania. Przylegając do ciała, szorty zwiększają aerodynamiczność w wodzie i zapewniają osiąganie wyższych prędkości w trakcie pokonywania basenów czy naturalnych akwenów. Bez problemu można się w nich także po prostu leniwie wylegiwać na piasku.

Dodaj komentarz

Post Navigation