Sylwestrowej nocy towarzyszy niezapomniany klimat. Jeden rok się kończy, drugi zaczyna, a z tą chwilą wiele osób wiąże nowe nadzieje i plany na kilkanaście najbliższych miesięcy. Nie mało emocji wzbudzają same przygotowania do wyjątkowej nocy. Szczególnie paniom zależy na tym, by błyszczeć na sylwestrowym parkiecie.

Jak wybrać bieliznę na Sylwestra?

Podstawowe kryteria wyboru bielizny nie odbiegają od tych, jakimi kobiety kierują się na co dzień. Zarówno biustonosz, jak i majtki, powinny być przede wszystkim dopasowane rozmiarem i fasonem do sylwetki.

Nie bez znaczenia jest tu również sama kreacja, którą planuje się założyć na sylwestrową zabawę. W przeciwieństwie do codziennych okazji – tej jednej nocy można pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa i ekstrawagancji.

W Sylwestra biustonosz może wystawać z dekoltu z nieco większym fragmentem miseczki. W takim przypadku przyda się ponętna koronka, jeśli suknia jest skromna, lub gładki materiał przy bogatej kreacji.

Zapięcia i ramiączka do ukrycia

Wiele sylwestrowych kreacji to suknie lub bluzki z odkrytymi plecami i ramionami. Do dekoltu zakładanego na tył potrzebny będzie biustonosz ze specjalnym zapięciem. Natomiast przy odsłoniętych ramionach trzeba zrezygnować z ramiączek przy staniku. Warto więc zadbać o to, by był on odpowiednio dopasowany i nie spadał w trakcie sylwestrowego szaleństwa.

Blask na nogach

Zabawa sylwestrowa to jedna z nielicznych okazji, przy których można pozwolić sobie na rajstopy lub pończochy z błyskiem. Jeśli planujemy założyć „małą czarną”, warto dodać jej charakteru blaskiem na nogach lub podkreślić ponętną siateczką kabaretki.

Dodaj komentarz

Post Navigation